HOCALARA GELDİK,

Öğrencilerin, kaliteli konu anlatım ve soru çözüm videolarına kolay ulaşabileceği, içeriğine güvenebileceği, sınava hazırlık konusunda başvurabileceği ve tüm bu videoları ücretsiz kullanabileceği bir markadır.

Ayrıca;

Videolarla verimli çalışmayı sağlayacak ‘’Ders Notları’’, ‘’Konu Testleri’’, ‘’Deneme Sınavları’’, lise ve sınavlara hazırlık konularında ‘’Rehberlik hizmeti’’, ‘’Canlı Yayınlar’’ , ‘’Kitap ve Fasiküller’’, ‘’ Hocaların Ders Çalışma Kılavuzu’’ gibi pek çok içerik ve hizmetleri de üretmeye devam etmektedir.

Hocalara Geldik markasının öncelikli hedefi ‘’fayda’’ sağlamaktır. Bu nedenle Kaliteli ve maksimum fayda sağlayacak videoları üretmeye yönelik çalışır.

FENOMEN VİDEOLAR

Hocalara Geldik videoları kendi içinde de marka video içerikler çıkarmıştır,
101 SORUDA YGS ,  101 SORUDA LYS ,  HOCALAR SINAVDA ,  XL SORU ÇÖZÜMLERİ
gibi videolar ayrı bir marka olmuşlardır. Elbette her geçen gün bu videolarımıza da yenileri eklenmeye devam edecek…

YAKINDA YENİ VE DAHA FAZLA İÇERİK

Hocalara Geldik ekibi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Liseye devam eden ya da sınavlara hazırlanan arkadaşlarımıza yeni video kanallarımızla hizmet etmeye devam edeceğiz.
Yeni dönemde ’HOCALARA GELDİK REHBERLİK” kanalı yeni ve farklı içerikleriyle yayında olacak.
Eğlenmeye ve motivasyona da ihtiyacımız var. Bunun için ‘’HOCALARA GELDİK EĞLENDİK’’ kanalımız da yeni dönemde sizlerle…

ORTAOKULLARI VE TEOG SINAVLARINI UNUTMADIK.

Her geçen gün büyüyen HOCALARA GELDİK, TEOG başta olmak üzere ortaokul sınıflarına yönelik anlatım ve çözüm videolarını da hazırlamaya başladı. Yeni dönemde ‘’HOCALARA GELDİK TEOG’’ kanalımız da yepyeni video içeriklerle yayında olacak.