S.S.S (Sıkça Sorulan Sorular)

Hocalara Geldik, sınava hazırlık grubu öğrencilerimize özel içeriklerin bulunduğu bir platformdur. Sitemizde TYT-AYT ve 8. Sınıf LGS grubuna yönelik içerikler bulunmaktadır.

hocalarageldik.com sitemizden paketlerimizi ve paket içeriklerimizi inceleyebileceğiniz gibi dilerseniz çağrı merkezimizden de içerikler hakkında bilgi alabilirsiniz.

YKS (TYT-AYT) ve 8. sınıf LGS grubuna özel Genel tekrar videoları, konu testleri, detaylı analiz sunan on-line deneme sınavları, soru havuzları ve çözüm videoları, rehberlik içerikleri, sıfır hata sistemi ve canlı yayınlar bulunmaktadır. Ayrıca on-line içeriklerin yanı sıra Yeni nesil denemelerden oluşan basılı deneme paketleri de mevcuttur.

Sistemdeki deneme sınavları tamamen güncel ve müfredat uyumlu, yeni nesil soru tarzlarından oluşmaktadır.

Denemeleri on-line olarak çözebilir ya da indirip çıkış alarak da kullanabilirsiniz. Tüm denemelerin çözüm videoları da mevcuttur.

Online olarak kullandığınız takdirde detaylı analizleri de görebilirsiniz. Süre, sıralama, puan, net sayısı, kazanım bazlı analizler ve birleştirilmiş karne ile kazanım bazlı raporları alarak ilerlemeni takip edebilirsin.

Sistemde bulunan on-line denemeler ve testlerden çözemediğin, boş bıraktığın her soru bir havuza kaydedilir ve belirli bir düzende tekrar karşına çıkarılır. Amaç, çözemediğin sorular üzerine giderek sıfır hataya ulaşmandır ve sistem düzenli olarak bunu teşvik eder.

Sıfır Hata sisteminde sorular ders, konu ve kazanım bazlı görüntülenebildiği için düzenli bir şekilde zaman harcamadan eksikler görülüp ilerlenebilmektedir.

TYT - AYT ve 8. Sınıf LGS derslerinin haftalık çalışma planını içermektedir. Seçilen derse ait konuları haftalara bölünmüş şekilde görüntüleyebilirsiniz. Çalışılan, izlenen konuları işaretleyebilir ve o konudan ne kadar soru çözüldüğün bilgisini girerek kaydedebilirsiniz. Kılavuzda verilen soru çözme sayılarına dair önerilerle karşılaştırma yapılabilirsiniz.

TYT ve AYT derslerine ait kolay-orta ve zor seviyelere ayrılmış Soru havuzunda ÖSYM tarzı güncel sorular bulunmakta. Bu soruları Pdf formatında indirebilirsiniz. Ayrıca soruların detaylı çözüm videoları da bulunuyor. Toplamda 5000’e yakın soru yer almaktadır.

Haftalık videolar, plan, taktik ve motivasyon videoları, meslek/bölüm tanıtımlarına yönelik videolar ve girilecek sınavlara ait bilgiler içeren dokümanlar yer alıyor.

Karnem bölümünde kaç video, kaç test, kaç deneme çözdüğüne dair genel bilgilerin yanı sıra çözdüğün test ve denemelere dair detaylı analiz sonuçların da yer almaktadır.

Çözülen konu testlerini, denemeleri listeleyebilir detaylı rapor sayfalarını görüntüleyerek inceleyebilirsin. Çözdüğün deneme sınavlarının detaylı sonuçları ( net, puan, sıralama ve kazanım bazlı sonuçlar ) görebilirsin.

Karnem bölümünde birleştirilmiş deneme analizi de bulunmakta. Burada çözülen toplam deneme sayısının birleştirilmiş analizlerini görebilir, genel olarak denemelerdeki ilerleme durumunuzu görerek çalışma stratejinize yön verebilirsiniz.

Mevcut paketlerin kullanım süreleri 30-06-2023 tarihine kadardır.

Satın alınan her paket 1 kullanıcıya özeldir. İstediğiniz an istediğiniz yerden Tablet, telefon ya da bilgisayardan kullanabilirsiniz.

Hayır. Farklı paketler için farklı kullanıcılar tanımlamak gerekiyor.

Paket satın aldıktan sonra dijital içeriklere erişim sağlanmadığında iade/iptal işlemleri değerlendiremeye alınmaktadır. Erişim sağlanmadığı sistem üzerinden tespit edildiğinde iade süreci başlatılır. Dijital içeriklerle birlikte fiziksel ürünler de alınmışsa ürünler sağlam olarak tarafımıza ulaştıktan sonra iade/iptal işlemi süreci başlar.

İnternet sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Çerezlerle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.