Hedefe Ulaşma Yolunda Son Hamle

Türkiye Geneli gerçek sınav deneyimi

Sınav heyecanını yönet, güçlü ve eksik konularını keşfet, sıralamandaki yerini öğren, detaylı analizlerle son kontrolü yap!

Gerçeğe en yakın sorularla hazırlanmış bu sınav sayesinde;
Sınav atmosferini deneyimleyerek Sınav heyecanını yönet, Sınav sonrasında detaylı analizlerle güçlü ve eksik konulardaki durumunu gör, Türkiye geneli sıralaman ile potansiyelini fark et ve en önemlisi Gerçek sınavdan önce son hamleni belirle!

Sınav 19-20-21 Mayıs tarihlerinde Hocalara Geldik Başarı merkezleri, anlaşmalı üniversiteler ve katılım sağlayacak bayilerimizin belirlediği sınav merkezlerinde gerçekleşecektir.

Sınava katılmak isteyen öğrenci arkadaşlarımız sınav kayıt adresindeki formu doldurarak ön kayıtlarını oluşturabilirler.

...

Sınav merkezlerine dair listelere sınav merkezleri adresinden ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgeye ait en yakın sınav merkezinde kesin kaydınızı oluşturarak sınav giriş belgenizi alabilirsiniz.

Sınav Tüm Türkiye’de 19-20-21 Mayıs 10.15 uygulanacak, Sınav sonrasında Hocalara Geldik Youtube Kanalında her branşın detaylı çözüm videoları yayınlanacaktır.

Daha fazla bilgi ve ayrıntılar için hocalarageldik İnstagram hesabımızı Youtube/hocalarageldik kanalımızı ve sitemizi takip edebilirsiniz.

...

İnternet sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Çerezlerle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.